Tiskové a další služby nakladatelství

Nakladatelství UTB nabízí výhodné a levné služby pro studenty i akademiky – levný tisk, kroužkovou i lepenou vazbu, tisk a vazbu závěrečných prací, výrobu vizitek, kalendářů a mnoho dalšího.

V průběhu letních měsíců (červenec–srpen) bude z důvodu čerpání řádné dovolené velmi omezen provoz Nakladatelství UTB ve Zlíně. Jedná se hlavně o výrobu závěrečných studentských prací, výrobu vizitek, publikační činnost (přidělení ISBN) aj.
V období od 1. 7. až 14. 7., 22. 7. až 24. 7. a 19. 8. až 22. 8. 2019 bude úplně zavřeno. Ve zbylém období je nutné případnou zakázku nejdříve konzultovat přes e-mailovou adresu tisk@nakladatelstvi.utb.cz; isbn@utb.cz a nakladatelstvi@utb.cz. Z tohoto důvodu je také nutné si vyčlenit na vyřešení požadavku dostatečný časový prostor — nejméně 5 pracovních dnů.
Děkujeme za pochopení.

Zájemcům o naše služby nabízíme: