Levný černobílý a barevný tisk

Chcete tisknout levněji než v knihovně?

Nakladatelství UTB nabízí levný tisk studijních materiálů: za černobílou stránku tam zaplatíš pouze 1 Kč a za barevnou jen 5.50 Kč!
A jak tisknout levně s nakladatelstvím? Je to opravdu jednoduché!

(tato nabídka platí pouze pro studijní materiály, nevztahuje se na tisk tisk závěrečných prací)

MOŽNOST Č. 1 — OBJEDNÁŠ E-MAILEM

Stačí e-mailem zaslat dokument, který potřebuješ vytisknout, na e-mailovou adresu nakladatelstvi@utb.cz. My ti pošleme částku, kterou máš zaplatit, a převodní údaje. Jakmile částku zaplatíš, pošleš nám potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu) a pak už si jen přijdeš pro vytištěný soubor. Pokud potřebuješ i kroužkovou vazbu, použij náš elektronický formulář.

MOŽNOST Č. 2 — ZADÁŠ TISK ON-LINE PŘES FORMULÁŘ

Pokud ti možnost č. 1 připadá složitá, můžeš využít náš elektronický formulář, kde soubor nahraješ, napíšeš nám, kolikrát ti ho máme vytisknout a my se už o zbytek postaráme. Tisk nám pak zaplatíš na místě nebo můžeš platbu poslat i na bankovní účet (opět nám prosím pošli potvrzení o platbě, všechno se tím urychlí).

CHCI VYUŽÍT ELEKTRONICKÝ FORMULÁŘ PRO LEVNÝ TISK!

VYTISKNETE MI LEVNĚ I SKRIPTA?

Jasně, to není problém. Podívej se do seznamu, která skripta máme, vytiskneme ti je na počkaní. Kdyby ses k nám nemohl dostat, pošleme je poštou.

KAM MÁM JÍT? KDE SI VYTIŠTĚNÝ SOUBOR VYZVEDNU?

Nakladatelství sídlí v budově Univerzitního centra (U13), dveře č. 166 (za šatnou). Provozní doba nakladatelství je od pondělí do pátku v době 8.30–11.30 a 12.30–15.00. Studenti FAI a FLKŘ si mohou nechat zaslat vytištěné dokumenty na fakultu a vyzvednout si je přímo tam:

  • FAI — budova U51, místnost č. 210
  • FLKŘ — studovna Knihovny UTB, budova H1, 4. patro

TISK A VAZBA DIPLOMKY JEDNODUŠE ON-LINE!

Proč vázat vaši práci u nás? Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit. Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování. Objednejte si vazbu (desky), tisk a CD pro svou závěrečnou práci jednoduše on-line.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Napište nám na holoubkova@utb.cz nebo zavolejte na +420 57 603 8132.

CHCI SI OBJEDNAT TISK A VAZBU SVÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE ON-LINE