Levný černobílý a barevný tisk

Chcete tisknout levněji než v knihovně?

Nakladatelství UTB nabízí levný tisk studijních materiálů: za černobílou stránku tam zaplatíš pouze 1 Kč a za barevnou jen 5.50 Kč!
A jak tisknout levně s nakladatelstvím? Je to opravdu jednoduché!

(tato nabídka platí pouze pro studijní materiály, nevztahuje se na tisk tisk závěrečných prací)

MOŽNOST Č. 1 — OBJEDNÁŠ E-MAILEM

Stačí e-mailem zaslat dokument, který potřebuješ vytisknout, na e-mailovou adresu nakladatelstvi@utb.cz. My ti pošleme částku, kterou máš zaplatit, a převodní údaje. Jakmile částku zaplatíš, pošleš nám potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu) a pak už si jen přijdeš pro vytištěný soubor. Pokud potřebuješ i kroužkovou vazbu, použij náš elektronický formulář.

MOŽNOST Č. 2 — ZADÁŠ TISK ON-LINE PŘES FORMULÁŘ

Pokud ti možnost č. 1 připadá složitá, můžeš využít náš elektronický formulář, kde soubor nahraješ, napíšeš nám, kolikrát ti ho máme vytisknout a my se už o zbytek postaráme. Tisk nám pak zaplatíš na místě nebo můžeš platbu poslat i na bankovní účet (opět nám prosím pošli potvrzení o platbě, všechno se tím urychlí).

CHCI VYUŽÍT ELEKTRONICKÝ FORMULÁŘ PRO LEVNÝ TISK!

VYTISKNETE MI LEVNĚ I SKRIPTA?

Jasně, to není problém. Podívej se do seznamu, která skripta máme, vytiskneme ti je na počkaní. Kdyby ses k nám nemohl dostat, pošleme je poštou.

KAM MÁM JÍT? KDE SI VYTIŠTĚNÝ SOUBOR VYZVEDNU?

Nakladatelství sídlí v budově Univerzitního centra (U13), dveře č. 166 (za šatnou). Provozní doba nakladatelství je od pondělí do pátku v době 8.30–11.30 a 12.30–15.00. Studenti FAI a FLKŘ si mohou nechat zaslat vytištěné dokumenty na fakultu a vyzvednout si je přímo tam:

  • FAI — budova U51, místnost č. 210
  • FLKŘ — studovna Knihovny UTB, budova H1, 4. patro

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA NAKLADATELSTVÍ ☀🍦

do 30. 6. 2024 = otevřeno jen do 14.00 (PO–PÁ 8.00–11.30, 12.30–14.00)

1. 7. až 30. 8. 2024 = otevřeno podle potřeby (pokud budete mít zájem o tiskové služby v tomto období, domluvte se s námi prosím předem na e-mailu nakladatelstvi@utb.cz)

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám krásné letní dny!