Tisk a vazba závěrečných prací

Proč vázat vaši práci u nás? Jsme rychlí, levní a navíc vám dokážeme také poradit. Šetříme vaše peníze i zbytečné nervování.

Otevírací doba na příjem zakázek

(budova U13, Knihovna UTB, 4. patro, prodejna knihovny)
Pondělí: 10:00–12:00, 13:00–16:00
Úterý: 10:00–12:00, 13:00–16:00
Středa: 10:00–12:00, 13:00–16:00
Čtvrtek: 10:00–12:00, 13:00–16:00
Pátek: 10:00–12:00, 13:00–16:00

e-mail: holoubkova@utb.cz
telefon: +420 57 603 8132

Otevírací doba vazby BP/DP

(budova U13, vestibul, dveře č. 166 (za šatnou))
Pondělí–pátek: 8:00–11:30, 13:00–15:30

e-mail: phorak@rektorat.utb.cz
telefon: +420 57 603 2044

Tisk a vazba bakalářských a diplomových prací

Vazba a tisk závěrečných prací je běžně hotova do 3 pracovních dnů (jedná se o vyzlacení, vazba je již na počkání). Je možné si také zadat expresní vyhotovení do dvou hodin (100% příplatek), do 1 dne (50% příplatek) a do 2 dnů (25% příplatek). Vaše objednávka bude zpracována ihned po jejím zaplacení. Nezaplacené objednávky nejsou realizovány.

Objednávku můžete zadat přes náš elektronický formulář, pomocí kterého snadno vyplníte informace k tisku/vazbě vaší práce.

Ceník pro rok 2018

Ceník: Ceník vazby a tisku závěrečných prací (.pdf, 217 kB)

I v letošním roce nabízíme vyzlacení a vazbu jednoho kusu BP/DP jíž za 270 Kč s DPH včetně vyzlacení hřbetu. Cena platí při objednání dvou vazeb. Cena se také vztahuje na objednání jedné zlacené vazby v pevných deskách a jedné zlacené kroužkové vazby.

Postup objednání tisku a vazby závěrečných prací

1. Objednání desek

Objednávku desek můžete provést dvěma způsoby:

• elektronicky přes náš elektronický formulář
  • osobně v prodejně skript (4. patro Knihovny UTB, pondělí až pátek: 10:00–12:00, 13:00–16:00)

2. Objednání tisku a vazby

Varianta 1: student požaduje tisk, vazbu, vypálení CD

• dostaví se do 4. patra knihovny UTB do prodejny skript
  • s sebou: originál zadání a prohlášení, práci na USB ve formátu PDF/A (FHS také formát WORD)
  • doplácí se počet vytištěných stran

Varianta 2: vlastní tisk, student požaduje pouze vazbu a vypálení CD

• dostaví se do nakladatelství UTB — místnost č. 166 (pondělí až pátek: 8:00–11:30, 13:00–15:30)

3. Vyzvednutí hotové práce

• student obdrží SMS zprávu o vyhotovení bakalářské nebo diplomové práce
  • dostaví se do nakladatelství UTB — místnost č. 166 (pondělí až pátek: 8:00–11:30, 13:00–15:30)

4. Důležité informace k platbě

• platbu lze provést hotově v prodejně skript, případně převodem na univerzitní účet s uvedením variabilního symbolu a jménem plátce, ve zprávě pro příjemce (z důvodu identifikace platícího) viz níže:
  • číslo účtu 27-1925270277/0100
  • variabilní symbol: 85002
  • zpráva pro příjemce: jméno a příjmení autora práce

Výroba a tisk disertačních a habilitačních prací

Důležité informace pro zadání výroby disertační a habilitační práce

Obálka

• Naše nakladatelství se podílelo na tvorbě obálky, a proto není nutné přikládat přesný vzhled a formát obálky, práce.

Výroba

• Všechny data práce je nutné zaslat e-mailem na adresu nakladatelství@utb.cz
  • Konečnou schválenou verzi práce určenou pro tisk ve formátu PDF. Prosíme nijak neupravovat do podoby formátu A5 či B5. Bude upraveno před tiskem.
  • Vypsané barevné např. 6; 12–25; 80–122. To jen v případě, že zadavatel chce barevně tisknout jen výběr barevných stran barevně a ostatní barevné strany černobíle. Zde platí vyšší cena za tisk barevné strany, viz níže.
  • V případě neuvedení seznamu barevných stran, bude považováno za to, že zadavatel chce, vše co je barevné tisknout barevně.
  • V případě, že zadavatel chce tisknout práci černobíle, je nutné toto uvést v zadávacím emailu.
  • Je nutné uvést počet kusů k výrobě.

Ceník za tisk a vazbu

• Černobílá stránka — 1,30 Kč s DPH.
  • Barevná stránka — 8 Kč s DPH při tisku všech barevných stran barevně.
  • Barevná stránka — 9,80 Kč s DPH při tisku z výběru barevných stran barevně.
  • Obálka včetně vazby cca 70 Kč s DPH (cena je závislá na počtu objednaných kusů).
  • Celková cena k úhradě, případně převodní údaje, budou zaslány na email zadavatele.

Předání hotové zakázky

• Zakázka bude připravena k vyzvednutí do 3–5 pracovních dnů po zadání a zaplacení. Hotovou zakázku je možné vyzvednout osobně v budově U13.
  • V případě potřeby je možné hotové práce doručit zodpovědným pracovníkům jednotlivých fakult.
    • Fakulta technologická — Lada Vojáčková
    • Fakulta managementu a ekonomiky — Martina Drábková
    • Fakulta aplikované informatiky — Bronislav Chramcov, Ph.D.
    • Fakulta multimediálních komunikací — Anna Ressová

Úhrada platby za zakázku

• Platbu lze provést hotově v prodejně skript nebo v místnosti č. 166, případně také převodem na univerzitní účet s uvedením variabilního symbolu a jménem plátce, ve zprávě pro příjemce (z důvodu identifikace platícího) viz níže:
  • Číslo účtu 27-1925270277/0100
  • Variabilní symbol: 85002
  • Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení

Pevná a kroužková vazba, termovazba, CD

Pevná vazba

Barvy desek pro pevnou vazbu: černá, zelená, modrá a bordó

Černá vázba

Modrá vázba

Zelená vazba

Kroužková vazba

Nabízíme vám zlacenou kroužkovou vazbu i obyčejnou kroužkovou vazbu. Zlacená kroužková vazba je započítávána jako druhá práce při uplatnění slevy. Ukázky vzorových prací jsou k nahlédnutí v prodejně skript.

Ceník: Ceník kroužkové vazby a termovazby (.pdf, 210 kB)

Barvy desek pro kroužkovou vazbu (karton imitace kůže)černá, hnědá, modrá, červená, zelená

Černá kroužková vazba

Hnědá kroužková vazba