Tisk a vazba závěrečných prací

SWITCH TO ENGLISH

Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit. Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování. A nebojíme se ani velkoformátového tisku výkresů!

Zadávání objednávek, dotazy k objednávkám

Pokud se chcete na něco zeptat nebo se ujistit, že je vaše objednávka v pořádku, poradíme vám tady:

e-mail: holoubkova@utb.cz
telefon: +420 57 603 8132

pondělí–pátek: 9.00–12.00, 13.00–16.00
(budova U13, Knihovna UTB, 4. patro)

Vazba a tisk, vyzvedávání BP/DP

Pokud máte dotaz k výrobě vaší práce nebo si ji chcete vyzvednout, jsme vám k dispozici tady:

e-mail: nakladatelstvi@utb.cz

pondělí–pátek: 8.30–11.30, 12.30–15.00
(budova U13, vestibul, dveře č. 166 (za šatnou))

Výroba desek závěrečných prací trvá 3 pracovní dny. Tisk a zkompletování práce zvládneme za cca 3 až 4 hodiny (podle počtu dalších objednávek) ještě v ten samý den. Vaše objednávka bude zpracována ihned po jejím zaplacení. Nezaplacené objednávky nejsou realizovány.

CHCI SI OBJEDNAT VAZBU A TISK ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

POSTUP OBJEDNÁVKY VE 3 RYCHLÝCH KROCÍCH
  1. První krok: objednejte si desky a vazbu (doporučujeme objednat předem).
  2. Druhý krok: v další objednávce si objednejte tisk práce, případně výrobu CD (objednejte ve chvíli, kdy máte práci napsanou a hotovou).
  3. Vše hned zaplaťte, ať na objednávkách můžeme pracovat, a je hotovo!

INFORMACE PRO STUDENTY OSTATNÍCH UNIVERZIT

Pro výrobu desek a vazbu vaší práce není možné využít uvedený formulář. Kontaktujte nás prosím na e-mailu nakladatelstvi@utb.cz.

CENÍK PRO ROK 2024

Nabízíme vám vazbu jednoho kusu BP/DP už od 440 Kč (včetně potisku desek). Vybrat si naše služby se vám opravdu vyplatí!

Ceník vazby a tisku závěrečných prací pro rok 2024

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O OBJEDNÁVCE VAZBY A DESEK

• Desky a vazbu doporučujeme objednat předem, stačí vědět přibližný počet stran. Celý proces se tak urychlí.
  • Objednávka je platná až po přijetí platby, takže čím rychleji nám na náš e-mail nakladatelstvi@utb.cz pošlete potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z vaší banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu), tím dříve na vaší objednávce začneme pracovat.
  • Vyrobené desky budeme střežit jako oko v hlavě do té doby, než si objednáte tisk a celou práci pak zkompletujeme.

VAZBA PRÁCE, KTEROU JSTE SI VYTISKLI SAMI

• Vytištěnou práci přineste k vazbě zkompletovanou a zkontrolovanou (budova U13, vestibul, dveře č. 166 (za šatnou)), nezapomeňte na zadání, která musí v práci být (ověřte si na svém ústavu, zda nám vaše fakulta pošle zadání automaticky nebo musíte donést zadání sami).
  • Nezapomeňte si objednat vhodné desky a vazbu pro svou práci. Jakmile bude práce svázaná, dostanete SMS zprávu s oznámením.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O TISKU PRÁCE A VÝROBĚ CD

• Tisk a výrobu CD objednávejte společně, ale až ve chvíli, kdy máte práci hotovou a připravenou k odevzdání (už víte finální počet stran).
  • Pokud potřebujete, můžete podle potřeby objednat jen tisk nebo výrobu CD (např. pokud jste na CD při první objednávce zapomněli).

NAŠE NABÍDKA PEVNÉ A KROUŽKOVÉ VAZBY, TERMOVAZBY

Ukázky vzorových prací jsou k nahlédnutí a ošahání v prodejně knihovny ve 4. patře.

Pevná vazba (desky) s hlubotiskem

Barvy desek s hlubotiskem: černá, zelená, červená, modrá a šedá

Pevné desky s hlubotiskem

Pevná vazba (desky) s potiskem

Barvy desek s hlubotiskem: černá, zelená, červená a modrá

Pevné desky s potiskem

Kroužková vazba: obyčejná

Obyčejná kroužková vazba (průhledná fólie + bílý karton)

Kroužková vazba: barevné desky s hlubotiskem

Barevné desky s hlubotiskem (karton imitace kůže): černá, zelená, červená a modrá

Kroužková vazba, barevné desky s hlubotiskem

Kroužková vazba: potištěný bílý karton

Potištěný bílý karton (barevné logo fakulty + bílý karton)

Termovazba

Pokud se chcete na něco zeptat nebo se ujistit, že váš postup je správný, poradíme vám tady:

e-mail: holoubkova@utb.cz
telefon: +420 57 603 8132
pondělí–pátek: 9.00–12.00, 13.00–16.00, (budova U13, Knihovna UTB, 4. patro)

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA NAKLADATELSTVÍ ☀🍦

do 30. 6. 2024 = otevřeno jen do 14.00 (PO–PÁ 8.00–11.30, 12.30–14.00)

1. 7. až 30. 8. 2024 = otevřeno podle potřeby (pokud budete mít zájem o tiskové služby v tomto období, domluvte se s námi prosím předem na e-mailu nakladatelstvi@utb.cz)

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám krásné letní dny!