Tisk a vazba závěrečných prací

SWITCH TO ENGLISH

Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit.
Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování.

LETNÍ PROVOZ NAKLADATELSTVÍ — JSME TU PRO VÁS I V LÉTĚ!

Nakladatelství UTB bude od 1. 7. do 24. 7. zavřeno. Objednávky desek, tisku a výroby CD a jejich platba budou v tomto termínu možné pouze on-line. Originály zadání a prohlášení studenta je možné vhodit do schránky, která je umístěna u kanceláře nakladatelství (budova U13, dveře č. 166 (za šatnou ve vestibulu)). Urychlíte tím vazbu vašich prací, u kterých jste si objednali také tisk. Upozorňujeme, že ve výše uvedeném termínu nebudou zasílána potvrzení o platbě.

Vazba, ale také vyzvednutí hotových prací bude možné rovněž na tomto místě, a to od 27. 7. do 15. 8. 2020, kdy bude obnoven běžný provoz (8.00–11.30, 12.30–15.30). Od tohoto data je možné si ke svázání přinést vlastní vytištěné práce se zadáním a prohlášením studenta. O tom, že je práce hotová, se dozvíte e-mailem a SMS zprávou.

V období od 17. 8. do 28. 8. 2020 bude Nakladatelství UTB uzavřeno. Zároveň studenty upozorňujeme, že od 1. 7. do 31. 8. bude uzavřeno „konzultační“ místo nakladatelství ve 4. patře Knihovny UTB. Konzultace jsou možné pouze e-mailem na adrese nakladatelstvi@utb.cz, a to v období od 27. 7. do 14. 8. 2020.

Děkujeme za pochopení.

CENÍK PRO ROK 2020

I v letošním roce nabízíme vyzlacení a vazbu jednoho kusu BP/DP již za 295 Kč s DPH včetně vyzlacení hřbetu. Cena platí při objednání dvou vazeb. Cena se také vztahuje na objednání jedné zlacené vazby v pevných deskách a jedné zlacené kroužkové vazby.

Ceník: Ceník vazby a tisku závěrečných prací (.pdf, 450 kB)

Výroba desek závěrečných prací v současné době trvá 3 pracovní dny (jedná se o vyzlacení desek). Tisk a zkompletování práce zvládneme za cca 1 až 2 hodiny (podle počtu dalších objednávek) ještě v ten samý den. Expresní vyhotovení není v letošním roce možné. Vaše objednávka bude zpracována ihned po jejím zaplacení. Nezaplacené objednávky nejsou realizovány.

 

Postačí k tomu náš elektronický formulářPřečetli jste si už náš návod? a pár minutek věnovaných následujícímu návodu.

 

1. KROK — OBJEDNÁVKA DESEK, KROUŽKOVÉ VAZBY NEBO TERMOVAZBY

Chcete si objednat výrobu desek, kroužkovou vazbu nebo termovazbu? To není žádný problém. Dokonce si vše můžete objednat ještě před dokončením práce, stačí vědět přibližný počet stran. Celý proces se tak urychlí. 

 • vyplňte náš formulář pro vazbu a deskyDočetli jste náš návod do konce?
 • vyberte si barvu desek (černá je dobrá, ale máme i jiné barvy)
 • po zaplacení vám desky vyrobíme — objednávka je platná až po přijetí platby, takže čím rychleji nám na náš e-mail nakladatelstvi@utb.cz pošlete potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z vaší banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu), tím dříve na vaší objednávce začneme pracovat
 • vyrobené desky budeme střežit jako oko v hlavě do té doby, než si objednáte tisk

2. KROK — OBJEDNÁVKA TISKU A VÝROBA CD

Tisk a výrobu CD objednávejte společně, ale až ve chvíli, kdy máte práci hotovou a připravenou k odevzdání (už víte finální počet stran). Ptáte se, jak vaši práci vytiskneme a zkompletujeme, když nemáme vaše originální zadání, které v práci musí být? Nestrachujte se, mysleli jsme na to. A takto jsme to vyřešili.

 • vyplňte náš formulář pro tisk a CDDočetli jste náš návod do konce?
 • vyplňte počet barevných a černobílých stran
 • zadejte počet CD, které chcete nechat vyrobit (nezapomeňte na kapsu, aby se CD neztratilo při přepravě)
 • nahrajte soubory s vaší prací — soubor pro tisk a soubor pro CD
  • soubor určený pro tisk musí být ve formátu PDF/A (může být i klasický PDF soubor) a v případě studentů z FHS musí obsahovat naskenované zadání práce a prohlášení autora včetně viditelných podpisů (ostatní fakulty bez podpisů)
  • soubor určený pro CD musí být ve formátu PDF/Adávejte pozor na to, aby v elektronické verzi práce, která bude na CD (a kterou odevzdáte také do STAGu), nebyly v naskenovaném zadání ani v prohlášení autora viditelné podpisy
  • studenti FHS odevzdávají také formát WORD
  • pokud se vám nedaří soubory odeslat (jsou příliš velké, nahrávání trvá příliš dlouho), odstraňte je prosím a odešlete tento formulář bez nich, soubory pak odešlete pomocí služby FileSender na adresu nakladatelstvi@utb.cz a nezapomeňte uvést své jméno (tady máte návod, jak to funguje)
 • po zaplacení tisku vaši práci zkompletujeme a svážeme — objednávka je platná až po přijetí platby, takže čím rychleji nám na náš e-mail nakladatelstvi@utb.cz pošlete potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z vaší banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu), tím dříve na vaší objednávce začneme pracovat

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBĚ

Platbu proveďte převodem na náš bankovní účet, uveďte správný variabilní symbol a ve zprávě pro příjemce uveďte jméno majitele účtu (abychom mohli identifikovat platbu). Čím rychleji nám na náš e-mail nakladatelstvi@utb.cz pošlete potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z vaší banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu), tím dříve na vaší objednávce začneme pracovat.

 • číslo bankovního účtu: 27-1925270277/0100
 • variabilní symbol: 85002
 • zpráva pro příjemce: jméno a příjmení majitele účtu
  • IBAN: CZ7501000000271925270277
  • SWIFT (BIC): KOMBCZPPXXX

VYZVEDNUTÍ HOTOVÉ PRÁCE

Až bude vše hotovo a práce bude zkompletovaná, pošleme vám e-mail a SMS zprávu, že práce je hotová.

Během letních prázdnin bude možné si své hotové práce vyzvednout v období od 27. 7. do 15. 8. 2020. V období od 1. 7. do 24. 7. a od 17. 8. do 28. 8. bude Nakladatelství UTB uzavřeno. Zároveň studenty upozorňujeme, že od 1. 7. do 31. 8. bude uzavřeno „konzultační“ místo nakladatelství ve 4. patře Knihovny UTB.

Pokud se chcete na něco zeptat nebo se ujistit, že váš postup je správný, poradíme vám tady:

e-mail: prodejna@utb.cz
telefon: +420 57 603 8132

 


NAŠE NABÍDKA PEVNÉ A KROUŽKOVÉ VAZBY, TERMOVAZBY A POTISKU CD

Pevná vazba (desky)

Barvy desek pro pevnou vazbu: černá, zelená, bordó a modrá

Kroužková vazba

Nabízíme vám zlacenou kroužkovou vazbu i obyčejnou kroužkovou vazbu. Zlacená kroužková vazba je započítávána jako druhá práce při uplatnění slevy. Ukázky vzorových prací jsou k nahlédnutí v prodejně knihovny.

Ceník: Ceník kroužkové vazby a termovazby (.pdf, 439 kB)

Barvy desek pro kroužkovou vazbu (karton imitace kůže)černá, hnědá, modrá, červená, zelená

Termovazba

Vazba s tavným lepidlem do desek, obyčejná termovazba bez pozlacení

CD

Ukázka hotových CD

TISK A VAZBA DIPLOMKY V NAKLADATELSTVÍ UTB

JSME TU PRO VÁS I V LÉTĚ!

Proc vázat vaši práci u nás? Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit.
Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování.

Nezapomínáme ani na ty, kteří nás budou potřebovat v létě. Mrkněte se na náš provoz během letních prázdnin.

Objednejte si vazbu (desky), tisk a CD pro svou závěrečnou práci jednoduše on-line.

CHCI SI OBJEDNAT TISK A VAZBU SVÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE ON-LINE