Tisk a vazba závěrečných prací

SWITCH TO ENGLISH

Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit. Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování. A nebojíme se ani velkoformátového tisku výkresů!

Zadávání objednávek, dotazy k objednávkám

Pokud se chcete na něco zeptat nebo se ujistit, že je vaše objednávka v pořádku, poradíme vám tady:

e-mail: holoubkova@utb.cz
telefon: +420 57 603 8132

pondělí–pátek: 9.00–12.00, 13.00–16.00
(budova U13, Knihovna UTB, 4. patro)

Vazba a tisk, vyzvedávání BP/DP

Pokud máte dotaz k výrobě vaší práce nebo si ji chcete vyzvednout, jsme vám k dispozici tady:

e-mail: nakladatelstvi@utb.cz

pondělí–pátek: 8.00–11.30, 12.30–15.00
(budova U13, vestibul, dveře č. 166 (za šatnou))

Výroba desek závěrečných prací trvá 2 pracovní dny. Tisk a zkompletování práce zvládneme za cca 3 až 4 hodiny (podle počtu dalších objednávek) ještě v ten samý den. Expresní vyhotovení je možné pouze po předchozí domluvě osobně ve 4. patře Knihovny UTB. Vaše objednávka bude zpracována ihned po jejím zaplacení. Nezaplacené objednávky nejsou realizovány.

CHCI SI OBJEDNAT VAZBU A TISK ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

POSTUP OBJEDNÁVKY VE 3 RYCHLÝCH KROCÍCH
  1. První krok: objednejte si desky a vazbu (doporučujeme objednat předem).
  2. Druhý krok: v další objednávce si objednejte tisk práce, případně výrobu CD (objednejte ve chvíli, kdy máte práci napsanou a hotovou).
  3. Vše hned zaplaťte, ať na objednávkách můžeme pracovat, a je hotovo!

INFORMACE PRO STUDENTY OSTATNÍCH UNIVERZIT

Pro výrobu desek a vazbu vaší práce není možné využít uvedený formulář. Kontaktujte nás prosím na e-mailu nakladatelstvi@utb.cz.

CENÍK PRO ROK 2024

Nabízíme vám vazbu jednoho kusu BP/DP už od 440 Kč (včetně potisku desek). Vybrat si naše služby se vám opravdu vyplatí!

Ceník vazby a tisku závěrečných prací pro rok 2024

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O OBJEDNÁVCE VAZBY A DESEK

• Desky a vazbu doporučujeme objednat předem, stačí vědět přibližný počet stran. Celý proces se tak urychlí.
  • Objednávka je platná až po přijetí platby, takže čím rychleji nám na náš e-mail nakladatelstvi@utb.cz pošlete potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z vaší banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu), tím dříve na vaší objednávce začneme pracovat.
  • Vyrobené desky budeme střežit jako oko v hlavě do té doby, než si objednáte tisk a celou práci pak zkompletujeme.

VAZBA PRÁCE, KTEROU JSTE SI VYTISKLI SAMI

• Vytištěnou práci přineste k vazbě zkompletovanou a zkontrolovanou (budova U13, vestibul, dveře č. 166 (za šatnou)), nezapomeňte na zadání, která musí v práci být (ověřte si na svém ústavu, zda nám vaše fakulta pošle zadání automaticky nebo musíte donést zadání sami).
  • Nezapomeňte si objednat vhodné desky a vazbu pro svou práci. Jakmile bude práce svázaná, dostanete SMS zprávu s oznámením.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O TISKU PRÁCE A VÝROBĚ CD

• Tisk a výrobu CD objednávejte společně, ale až ve chvíli, kdy máte práci hotovou a připravenou k odevzdání (už víte finální počet stran).
  • Pokud potřebujete, můžete podle potřeby objednat jen tisk nebo výrobu CD (např. pokud jste na CD při první objednávce zapomněli).

NAŠE NABÍDKA PEVNÉ A KROUŽKOVÉ VAZBY, TERMOVAZBY

Ukázky vzorových prací jsou k nahlédnutí a ošahání v prodejně knihovny ve 4. patře.

Pevná vazba (desky) s hlubotiskem

Barvy desek s hlubotiskem: černá, zelená, červená, modrá a šedá

Pevné desky s hlubotiskem

Pevná vazba (desky) s potiskem