Tisk skript

Máš zájem o skripta, které doporučují vyučující na svých hodinách?

Nakladatelství UTB nabízí super cenu a možnost tisku skript!
Stačí si vybrat a objednat si ta, která zrovna potřebuješ.

SEZNAM & CENÍK SKRIPT

MOŽNOST Č. 1 — VŠECHNO VYŘÍDÍME NA POČKÁNÍ

Skripta vytiskneme opravdu levně. Navíc je svážeme kroužkovou vazbou. Zaplatíš hotově nebo studentskou kartou. Ověř si na seznamu skript, že máme ta, která potřebuješ a pak jen stačí přijít, mít s sebou penízky a během chvilky je hotovo.

MOŽNOST Č. 2 — OBJEDNÁŠ E-MAILEM

Stačí nám napsat, která skripta chceš vytisknout (ověř si na seznamu skript, že máme ta, která potřebuješ), na e-mailovou adresu nakladatelstvi@utb.cz. My ti pošleme částku, kterou máš zaplatit, a převodní údaje. Jakmile částku zaplatíš, pošleš nám potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu) a pak už si jen přijdeš pro vytištěný soubor.

MOŽNOST Č. 3 — MÁŠ TO K NÁM DALEKO, POŠLEME TI BALÍČEK POŠTOU

Pokud se k nám nedostaneš, můžeme ti skripta zaslat poštou. Objednej si je na e-mailu nakladatelstvi@utb.cz a napiš nám, že bys je chtěl zaslat poštou. Počkej na náš e-mail s instrukcemi k platbě (zaplatíš cenu skript plus poštovné a balné) a my ti je pošleme doporučeně poštou.

KAM MÁM JÍT? KDE SI MŮŽU SKRIPTA NECHAT VYTISKNOUT?

Nakladatelství sídlí v budově Univerzitního centra (U13), dveře č. 166 (za šatnou). Provozní doba nakladatelství je od pondělí do pátku v době 8.30–11.30 a 12.30–15.00.