978-80-7454-630-3

Cena publikace je 199 Kč a lze ji zakoupit přes náš objednávkový formulář.
Publikace je také dostupná v Knihovně UTB.
KOUPIT PUBLIKACI KATALOG KNIHOVNY UTB

Publikace věnuje pozornost novému typu institucionální předškolní edukace – univerzitní mateřské škole. Má charakter jednopřípadové studie. Autorky v ní nejprve, prostřednictvím základního koncepčního a legislativního rámce, přibližují status univerzitních mateřských škol v ČR a objasňují jejich fungování. S oporou v bohatém empirickém materiálu dále nabízejí deskripci a analýzu situace v jedné z univerzitních mateřských škol v ČR. Předkládají hlavní závěr výzkumu, jímž je zjištění, že škola pracuje v relativně specifických podmínkách poměrně vysoké kontextové podmíněnosti ve vazbě na univerzitní prostředí.

Mateřská škola ve světě univerzity (soubor pdf, 120 KB)

doc. PaedDr. Jana Majerčíková, PhD. (profesní informace na webových stránkách UTB ve Zlíně)

Bc. Anna Rebendová