in the field of pedagogy
978-80-7454-631-0
anglický

Cena publikace je 299 Kč a lze ji zakoupit přes náš objednávkový formulář.
Publikace je také dostupná v Knihovně UTB.
Publikace je indexována ve Web of Science.
WOS:000425069000008
Podívejte se také na elektronickou verzi knihy.
KOUPIT PUBLIKACI KATALOG KNIHOVNY UTB ELEKTRONICKÁ VERZE

Tato publikace důkladně mapuje zatím opomíjené faktory v kariéře začínajícího akademického pracovníka. Autorka představuje osobní, pracovní i akademické potenciality, které ovlivňují profesní, ale i osobní život mladého akademika.

V publikaci jsou prezentovány zjištění výzkumu, který byl realizován se začínajícími akademickými pracovníky, pracujícími na českých univerzitách. Jejich profesní cíle, také překážky, osobní rozhodnutí, jsou předmětem opisu v jednotlivých kapitolách. V monografii je zřejmý časový sled proměn, kterými mladý akademický pracovník prochází od začátku doktorského studia až po etablování na univerzitě.

Monografie vychází v anglickém jazyce.

The careers of young Czech university teachers (soubor pdf, 372 KB)

prof. PaedDr. Adriana Wiegerová, Ph.D. (profesní informace na webových stránkách UTB ve Zlíně)