Levný černobílý tisk

Chcete tisknout levněji než v knihovně?

Nakladatelství UTB nabízí levný tisk: za černobílou stránku tam zaplatíš pouze 1 Kč!
A jak tisknout s nakladatelstvím? Je to opravdu jednoduché!

MOŽNOST Č. 1 — OBJEDNÁŠ E-MAILEM

Stačí e-mailem zaslat dokument, který potřebuješ vytisknout, na e-mailovou adresu nakladatelstvi@utb.cz. My ti pošleme částku, kterou máš zaplatit, a převodní údaje. Jakmile částku zaplatíš, pošleš nám potvrzení o platbě (potvrzení o platbě z banky, kopie nebo printscreen zadaného platebního příkazu) a pak už si jen přijdeš pro vytištěný soubor. Pokud potřebuješ i kroužkovou vazbu, použij náš elektronický formulář.

MOŽNOST Č. 2 — ZADÁŠ TISK ON-LINE PŘES FORMULÁŘ

Pokud ti možnost č. 1 připadá složitá, můžeš využít náš nový elektronický formulář, kde soubor nahraješ, napíšeš nám, kolikrát ti ho máme vytisknout a my se už o zbytek postaráme. Tisk nám pak zaplatíš na místě nebo můžeš i na bankovní účet. Jen nezapomeň, že formulář využiješ jen pro černobílý tisk. Pokud chceš tisknout barevně, raději se s námi nejdřív domluv (e-mail: nakladatelstvi@utb.cz, telefon: +420 57 603 2044).

CHCI VYUŽÍT ELEKTRONICKÝ FORMULÁŘ LEVNÝ ČERNOBÍLÝ TISK!

VYTISKNETE MI I SKRIPTA?

Jasně, to není problém. Podívej se do seznamu, která skripta máme, vytiskneme ti je na počkaní. Kdyby ses k nám nemohl dostat, pošleme je poštou.

KAM MÁM JÍT? KDE SI VYTIŠTĚNÝ SOUBOR VYZVEDNU?

Nakladatelství sídlí v budově Univerzitního centra (U13), dveře č. 166 (za šatnou). Provozní doba nakladatelství je od pondělí do pátku v době 8.30–11.30 a 12.30–15.00.