Výroba vizitek

K dispozici jsou tři varianty univerzitních vizitek: české vizitky, anglické vizitky nebo  dvojjazyčné vizitky. Rovněž je možné zadat výrobu oboustranných vizitek.

Objednávku na výrobu univerzitních vizitek můžete provést přes univerzitní formulář (formulář zvolte podle požadované jazykové varianty) nebo přes následující odkazy:

Po vyplnění objednávkových formulářů je ještě nutné vytisknout a podepsat požadavek na objednávku. Ten musí být podepsán disponentem SPP prvku. Poté jej doručte vnitřní poštou na:

Ing. Petr Horák
Budova U13
nám. T. G. Masaryka 5555
dveře 166

Náhled vizitky vám bude zaslán ke korektuře a po jejím schválení a doručení podepsaného požadavku na platbu vám vyrobíme požadovaný počet vizitek. Z důvodu započítání grafické úpravy je výhodnější objednávka většího počtu vizitek. Vizitky vyrábíme pouze v sérii po 50 ks: 50 ks, 100 ks, 150 ks, atd.

 

Ceník výroby vizitek

 Ceník výroby univerzitních vizitek

 

Náhled zpracované vizitky

TISK A VAZBA DIPLOMKY JEDNODUŠE ON-LINE!

Proč vázat vaši práci u nás? Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit. Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování. Objednejte si vazbu (desky), tisk a CD pro svou závěrečnou práci jednoduše on-line.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Napište nám na holoubkova@utb.cz nebo zavolejte na +420 57 603 8132.

CHCI SI OBJEDNAT TISK A VAZBU SVÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE ON-LINE