Výroba vizitek

V průběhu letních měsíců (červenec–srpen) bude z důvodu čerpání řádné dovolené velmi omezen provoz Nakladatelství UTB ve Zlíně. Jedná se hlavně o výrobu závěrečných studentských prací, výrobu vizitek, publikační činnost (přidělení ISBN) aj.
V období od 1. 7. až 14. 7., 22. 7. až 24. 7. a 19. 8. až 22. 8. 2019 bude úplně zavřeno. Ve zbylém období je nutné případnou zakázku nejdříve konzultovat přes e-mailovou adresu tisk@nakladatelstvi.utb.cz; isbn@utb.cz a nakladatelstvi@utb.cz. Z tohoto důvodu je také nutné si vyčlenit na vyřešení požadavku dostatečný časový prostor — nejméně 5 pracovních dnů.
Děkujeme za pochopení.

K dispozici jsou tři varianty univerzitních vizitek: české vizitky, anglické vizitky nebo  dvojjazyčné vizitky. Rovněž je možné zadat výrobu oboustranných vizitek.

Objednávku na výrobu univerzitních vizitek můžete provést přes univerzitní formulář (formulář zvolte podle požadované jazykové varianty) nebo přes následující odkazy:

Po vyplnění objednávkových formulářů je ještě nutné vytisknout a podepsat požadavek na objednávku. Ten musí být podepsán disponentem SPP prvku. Poté jej doručte vnitřní poštou na:

Ing. Petr Horák
Budova U13
nám. T. G. Masaryka 5555
dveře 166

Náhled na vizitku vám bude zaslán ke korektuře a po jejím schválení a doručení podepsaného požadavku na platbu vám vyrobíme požadovaný počet vizitek. Z důvodu započítání grafické úpravy je výhodnější objednávka většího počtu vizitek. Vizitky vyrábíme pouze v sérii po 50 ks: 50 ks, 100 ks, 150 ks, atd.

Ceník: Ceník výroby univerzitních vizitek (.pdf, 404 kB)

Náhled zpracované vizitky