Výroba a tisk disertačních a habilitačních prací

SWITCH TO ENGLISH

Důležité informace pro zadání výroby disertační a habilitační práce

V disertační a habilitační práci nesmí být uvedeno:

• ISBN,
  • “Vydala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně“.

Proto prosím u vašich prací ze šablony umažte tiráž (poslední strana) a všechny předepsané ISBN. Děkujeme za neuvádění těchto informaci.
U tezí těchto prací vše zůstává.

Obálka

• Naše nakladatelství se podílelo na tvorbě obálky, proto není nutné přikládat přesný vzhled a formát obálky práce.

Výroba

• Všechna data práce je nutné zaslat e-mailem na adresu nakladatelstvi@utb.cz.
  • Konečnou schválenou verzi práce určenou pro tisk zaslat ve formátu PDF. Prosíme nijak neupravovat do podoby formátu A5 či B5. Bude upraveno před tiskem.
  • Pokud chcete tisknout barevně pouze výběr barevných stran a ostatní barevné stránky chcete vytisknout černobíle, prosím vypište, které strany chcete vytisknout barevně, např. 6; 12–25; 80–122. V takovém případě platí vyšší cena za tisk barevné strany, viz ceník.
  • V případě, že zadavatel neuvede seznam barevných stran, budou všechny barevné oblasti vytištěny barevně.
  • V případě, že zadavatel chce tisknout práci černobíle, je nutné toto uvést v zadávacím e-mailu.
  • Je nutné uvést počet kusů k výrobě.

Ceník za tisk a vazbu

• 1 stránka černobíle: 1.50 Kč s DPH
  • 1 stránka barevně: 8.50 Kč s DPH (cena platí při tisku všech barevných stran barevně)
  • 1 stránka barevně: 15 Kč s DPH (cena platí při tisku výběru barevných stran barevně)
  • obálka včetně vazby: 80 Kč s DPH (cena je závislá od počtu kusů)

Celková cena k úhradě, případně převodní údaje, budou zaslány na e-mail zadavatele.

Předání hotové zakázky

• Zakázka bude připravena k vyzvednutí do 3–5 pracovních dnů po zadání a zaplacení. Hotovou zakázku je možné vyzvednout osobně v budově U13 (dveře č. 166, za šatnou ve vestibulu).
  • V případě potřeby je možné hotové práce doručit zodpovědným pracovníkům jednotlivých fakult:

Úhrada platby za zakázku

• Platbu lze provést hotově v prodejně knihovny ve 4. patře nebo v místnosti č. 166 (přízemí budovy U13), případně také převodem na univerzitní účet s uvedením variabilního symbolu a jménem plátce ve zprávě pro příjemce (z důvodu identifikace platícího) viz níže:
    • Číslo účtu 27-1925270277/0100
    • Variabilní symbol: 85002