Výroba a tisk disertačních a habilitačních prací

Důležité informace pro zadání výroby disertační a habilitační práce

V disertační a habilitační práci nesmí být uvedeno ISBN a ani jeho jakákoliv podoba, dále pak „Vydala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně“. Proto prosím u vašich prací ze šablony umažte tiráž (poslední strana) a všechny předepsané ISBN. Děkujeme za neuvádění těchto informaci. U tezí těchto prací vše zůstává.

Obálka

• Naše nakladatelství se podílelo na tvorbě obálky, a proto není nutné přikládat přesný vzhled a formát obálky, práce.

Výroba

• Všechny data práce je nutné zaslat e-mailem na adresu nakladatelství@utb.cz
  • Konečnou schválenou verzi práce určenou pro tisk ve formátu PDF. Prosíme nijak neupravovat do podoby formátu A5 či B5. Bude upraveno před tiskem.
  • Vypsané barevné např. 6; 12–25; 80–122. To jen v případě, že zadavatel chce barevně tisknout jen výběr barevných stran barevně a ostatní barevné strany černobíle. Zde platí vyšší cena za tisk barevné strany, viz níže.
  • V případě neuvedení seznamu barevných stran, bude považováno za to, že zadavatel chce, vše co je barevné tisknout barevně.
  • V případě, že zadavatel chce tisknout práci černobíle, je nutné toto uvést v zadávacím emailu.
  • Je nutné uvést počet kusů k výrobě.

Ceník za tisk a vazbu

• Černobílá stránka — 1,30 Kč s DPH.
  • Barevná stránka — 8 Kč s DPH při tisku všech barevných stran barevně.
  • Barevná stránka — 9,80 Kč s DPH při tisku z výběru barevných stran barevně.
  • Obálka včetně vazby cca 70 Kč s DPH (cena je závislá na počtu objednaných kusů).
  • Celková cena k úhradě, případně převodní údaje, budou zaslány na email zadavatele.

Předání hotové zakázky

• Zakázka bude připravena k vyzvednutí do 3–5 pracovních dnů po zadání a zaplacení. Hotovou zakázku je možné vyzvednout osobně v budově U13.
  • V případě potřeby je možné hotové práce doručit zodpovědným pracovníkům jednotlivých fakult.

Úhrada platby za zakázku

• Platbu lze provést hotově v prodejně skript nebo v místnosti č. 166, případně také převodem na univerzitní účet s uvedením variabilního symbolu a jménem plátce, ve zprávě pro příjemce (z důvodu identifikace platícího) viz níže:
  • Číslo účtu 27-1925270277/0100
  • Variabilní symbol: 85002
  • Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení

TISK A VAZBA DIPLOMKY V NAKLADATELSTVÍ UTB

JSME TU PRO VÁS I V LÉTĚ!

Proc vázat vaši práci u nás? Umíme to on-line, bezkontaktně, rychle a za super ceny, navíc vám dokážeme i poradit.
Ušetříte peníze a vyhnete se zbytečnému nervování.

Nezapomínáme ani na ty, kteří nás budou potřebovat v létě. Mrkněte se na náš provoz během letních prázdnin.

Objednejte si vazbu (desky), tisk a CD pro svou závěrečnou práci jednoduše on-line.

CHCI SI OBJEDNAT TISK A VAZBU SVÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE ON-LINE