Obálka Industry 4.0 and circular economy

978-80-7454-969-4
anglický

Kniha je dostupná v Knihovně UTB ve Zlíně.
KATALOG KNIHOVNY UTB

Hlavním cílem učebnice je vysvětlit základní funkci a výhody cirkulární ekonomiky studentům a prohloubit jejich znalost výhod, výzev a hrozeb, které přináší čtvrtá průmyslová revoluce (Průmysl 4.0).

Kniha Průmysl 4.0 a cirkulární ekonomika byla napsána s cílem nabídnout aktuální informace slovenským a českým studentům, zejména studentům Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Materiálovotechnologické fakulty, Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnavě, Institut managementu, stejně jako pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, Fakultu managementu a ekonomiky. Autoři doufají, že se tato učebnice stane zdrojem inspirace pro všechny slovenské, české a zahraniční studenty vysokých škol.

Industry 4.0 and circular economy (soubor pdf)

Mgr. Dagmar Cagáňová, PhD. (profesní informace na webových stránkách UTB ve Zlíně)

prof. Ing. Felicita Chromjaková, PhD. (profesní informace na webových stránkách UTB ve Zlíně)

doc. Ing. Šujanová Jana, CSc. (profesní informace na webových stránkách UCM v Trnavě)