Obálka knihy Průvodce pro studenty se specifickými potřebami na UTB, aneb, Na co mám nárok při studiu

978-80-7454-903-8
elektronicky, brožováno

Kniha je dostupná také v Knihovně UTB ve Zlíně.
DIGITÁLNÍ KNIHOVNA UTB KATALOG KNIHOVNY UTB

Tato metodická příručka vznikla ve spolupráci se zaměstnanci Centra pro studenty se specifickými potřebami na UTB (dále jen „Centrum“) a plynule navazuje na Metodickou příručku pro studenty UTB aneb máme spolužáka se specifickými potřebami. Nabídne nejen základní vhled do problematiky studia studentů se specifickými potřebami na veřejných vysokých školách, ale především poslouží jako praktický průvodce službami a servisními opatřeními, které můžete během studia na naší univerzitě využít. Kromě toho se dozvíte všechny stěžejní informace o fungování Centra, o odborných pracovnících a poskytovatelích služeb, modifikaci přijímacího řízení, funkční diagnostice či formě pomoci od vyučujících. Získáte přehled o asistenčních službách, zpracování studijní literatury a technickém vybavení, jež máte při studiu k dispozici.

Mgr. et Mgr. Gabriela Vojtěšková

Bc. Julie Junaštíková

Mgr. Magdalena Hanková, Ph.D. (profesní informace na webových stránkách UTB ve Zlíně)

Mgr. Jana Kasáčková, Ph.D.